Opis:


Wesela, bankiety, spotkania firmowe czy imprezy sportowe – dzisiaj praktycznie żadna z nich nie obędzie się bez namiotów eventowych. Większość przyjęć bowiem dzisiaj ma charakter plenerowy lub przynajmniej ich część odbywa się na świeżym powietrzu. Namioty te stanowią doskonałą ochronę przed słońcem, deszczem, a także wiatrem. Wszystko jednak też zależy od tego, z jakiej wypożyczalni się korzysta.

Jedną z najlepszych ofert w Warszawie i okolicach można znaleźć na stronie eventomat.pl. Pod nią znajduje się profesjonalna firma, która zajmuje się wynajmem, dowozem, a także montażem namiotów. W jej ofercie widnieją najróżniejsze propozycje. Jeśli komuś potrzebne są duże i pojemne namioty bankietowe – jest ona w stanie je dostarczyć. Potrzebny jest indywidualny projekt zadaszenia na daną imprezę? Najpewniej zaproponuje wówczas rozwiązania marki Mastertent, charakteryzujące się modułowością.

Namioty jednak to nie wszystko. Firma bowiem może dostarczyć też dodatkowe akcesoria, pod postacią podestów, nagłośnienia czy parkietów tanecznych. Więcej o tym wszystkim można dowiedzieć się na stronie.

Data dodania: 13-10-2019

O firmie:


Nazwa firmy: Eventomat

Domena: https://eventomat.pl/

Adres: Kazimierzowska 25

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-572

Telefon: 22 400 16 23Opinie o Eventomat


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)