Opis:


Firma Deoro od wielu lat projektuje i produkuje znakomite osłony okienne – wewnętrzne oraz zewnętrzne. Zakład od samego początku działalności wykorzystuje najnowsze technologie oraz stawia na praktyczne, innowacyjne rozwiązania. Jego propozycją są elementy wykonane z nieprzeciętną precyzją i dbałością o detale z najlepszych i najtrwalszych materiałów.

Ofertą tego znanego producenta ze Szczecina są markizy, pergole, rolety aluminiowe, żaluzje poziome, plisy, wersje dzień-noc oraz wiele innych świetnych artykułów. Dostępność najróżniejszych wzorów i modeli tych praktycznych elementów sprawia, że coś idealnego do swojego domu znajdzie tu nawet osoba o najbardziej wysublimowanym guście.

Priorytetem firmy jest pełne zadowolenie klientów. Zakład, chcąc sprostać wszelkim wymaganiom kontrahentów, oferuje atrakcyjne ceny wszystkich produktów, fachowe doradztwo wykwalifikowanych pracowników na każdym etapie współpracy oraz ich nieprzeciętne zaangażowanie w szybką i bezproblemową realizację zamówień.

Data dodania: 21-11-2019

O firmie:


Nazwa firmy: DEORO

Domena: https://deoro.pl/

Adres: Łabędzia 38

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 71-453

Telefon: 609 124 140Opinie o DEORO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)