Opis:


Kominki, które odpowiadają za generowanie energii cieplnej i oprócz atutów praktycznych mogą również być akcentem dekoracyjnym, prezentuje w swej ofercie sklep internetowy foremski.com.pl. Dla świadomych swych potrzeb klientów, szukających rozwiązań technologicznych i designu na światowym poziomie, to idealne miejsce do zakupu wymarzonego egzemplarza do salonu lub sypialni.

Możesz tu nabyć kominek z płaszczem wodnym o bardzo dobrych właściwościach konstrukcyjnych, wysokiej klasy parametrach cieplnych, wykonany z dbałością o szczegóły i jakość wykończenia.

Każdy model stwarza dużo możliwości aranżacji stylistycznej i zapewnia wydajność energetyczną zarówno niezależnego źródła ciepła, jak i elementu zintegrowanego systemu ogrzewania. Sprzedawane tu produkty mają  bardzo dobrą sprawność cieplną, zaprojektowane są z dbałością bezpieczeństwo i trwałość, w wysokiej klasie technicznej i wizualnej. Sklep sprzedaje wyłącznie modele uznanych producentów, oferuje szeroki wybór i konkurencyjne ceny.

Data dodania: 13-07-2020

O firmie:


Nazwa firmy: Foremski

Domena: https://www.foremski.com.pl/

Adres: Rynkowa 56

Miejscowość: Przeźmierowo

Kod pocztowy: 62-081

Telefon: 61 29 22240Opinie o Foremski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)